Hovedside Fotball Håndball Friidrett Langrenn Volleyball Hovedstyret Boccia
Login   
Banner
Herrer Damer Barn/ Ungdom Håndballgruppa Sportslig Linker Altaturneringa Kontakt oss

Mini 6-9 år (1.-4.kl.)

Aldersbestemt 10 år - 16 år.

Senior: Damelag og Herrelag 1 og 2

 

Trenere sesongen 2016-2017, mini er ikke oppdatert på alle lagene for kommende sesong enda.

Lag

Født

Trener

Tlf

e-post

Herrelag

2.div

Ottar Pettersen

91702971

aronnes74@gmail.com

 


 
Herrelag 3.div      
Damelag
Karina Sivertsen 45270566 karina.sivertsen@actic.no


Aud Hestvik 95134764 aud@altalaks.no
 
G16 2001 Ottar Pettersen  91702971  aronnes74@gmail.com 
  2002 Håvard Brekmo 90819951 havard.brekmo@hotmail.com
 
J16 2001-2002

Liss Bruer

90972290 liss@start.no



Tone Lillemoen

   


G14 2003-2004

Lars-Erik Lingjærde

41484840  larserikli@live.com
 
J14- 1/2 2003 Børre Jensen 48264602 til.odd@gmail.com
    Jan Egil Bakkeby 90966668  
J14 3  2004  John Ingar Ek Boine 90419140  john@brek.no 
    Ingvild Eriksen 97485882 ingvilde@hotmail.com
    Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
 

G12- 1/2

2005

Jan Eilif Wisløff

91625892

jan-ewis@online.no

    Børre Jensen 48264602  til.odd@gmail.com
    Ottar Pettersen 91702971 aronnes74@gmail.com
G12 3 2006 Erlend Vikdal 95964941 evikdal@gmail.com
 
J12- 1/2/3 2005 Trine Gleine 95068791  tgleine@hotmail.com
    Siri Marsdal 90655677 sirmar@live.no
    Kjetil Pedersen 40065188 kjetilvpedersen@gmail.com
    Monica Hammari 91545144  mhamma@online.no
J12 4 2006 Sissel Søreng 97077696 sissel.soreng@gmail.com
    Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
    Jon Even Johansen    
 

G10

2007 Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
    Gro Olaussen 45023969
    Cecilie Vonheim Norbye 92233413 ceciliej85@hotmail.com

J10

2007

Irene Wirkola

95271910

irenwirk@hotmail.com
    Terese Wirkola 91837892 teresewirk@gmail.com
         
         
Gutter 2008 Jørn Roar Pedersen 91875380 jorn.roar.pedersen@gmail.com
    Alf Roger Storhaug 48286619 astorhaug@hotmail.com
Jenter 2008 Siril Hammari Pettersen 95247212
sirilham@hotmail.com
    Irene Wirkola 95271910
irenwirk@hotmail.com
    Kristin Rode
93010350
kristinrode@hotmail.com
         
Gutter 2009 Jeanett Holten Langås 94370137 jeantee87@hotmail.com
    Liv Karin Søvik Johnsen 90850729 livkarinsj@hotmail.com
 Jenter 2009  Viggo Lind 99126670 viggojlind@gmail.com
    Stein Ove Viset Olli 94425497  stein.ove.v.olli@gmail.com 
    Wenche Kristiansen 97762769 wenche_k@yahoo.no 
    Lena Ernstsen 95026759  lenaernstsen@hotmail.com 
    Ann Charlott Næss 45013461 acness@online.no
    Vanja Suhr Kristiansen 98269082 vanjakristiansen@outlook.com
Kaiskuru        
Jenter 2010 Stein Ove Viset Olli
94425497
stein.ove.v.olli@gmail.com
    Wenche Kristiansen 97762769
wenche_k@yahoo.no
  2011
   
 Gutter 2010       
  2011      
Elvebakken        
Jenter 2010    

  2011       
Gutter 2010 Jørn Roar Pedersen 91875380  jorn.roar.pedersen@gmail.com 

2011      
Aronnes        
Jenter 2010 Liv Karin Søvik Johnsen 90850729
livkarinsj@hotmail.com
  2011 Siril Hammari Pettersen
95247212
sirilham@hotmail.com
Gutter 2010      
  2011
     
         
Komsa        
Jenter
 2010      

2011


Gutter
2010       
  2011      


2. divisjon menn - 01, Håndballsesongen 2017/2018

Nr Lag K V U T P
1 Oslo-Studentenes IK 13 12 0 1 24
2 Herkules 11 8 0 3 16
3 Elverum 2 12 8 0 4 16
4 Sarpsborg 10 6 0 4 12
5 Storhamar 10 6 0 4 12
6 Bodø HK 2 12 6 0 6 12
7 LFH09 11 5 0 6 10
8 Alta IF 12 4 0 8 8
9 Nøtterøy Håndball 2 10 4 0 6 8
10 Bravo 11 4 0 7 8
11 Vestli 12 3 0 9 6
12 Skarphedin 10 1 0 9 2


Facebook
Alta IF Håndball
Da er det klart for den tradisjonelle romjul...
mandag, 11 des 2017

Alta IF Håndball
Klatret over streken! Guttene viste at de ...
søndag, 10 des 2017

Alta IF Håndball
https://m.facebook.com/altaifhandball/posts/...
lørdag, 09 des 2017

Alta IF Håndball
It's this time of year 🎄🎅 Tradisjon tro, H...
lørdag, 09 des 2017

Alta IF Håndball
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=...
lørdag, 09 des 2017

 
Hovedsponsor Barn & Unge:
 
Partner:

 
Patriot:
 
 
Design: co:media
Utviklet av: K2 Solutions AS