Hovedside Fotball Håndball Friidrett Langrenn Volleyball Hovedstyret Boccia
Login   
Banner
Herrer Damer Barn/ Ungdom Håndballgruppa Sportslig Linker Altaturneringa Kontakt oss
   
   

Mini 6-9 år (1.-4.kl.)

Aldersbestemt 10 år - 18 år.

Senior: Damelag og Herrelag

 

Trenere sesongen 2018/19, mini er ikke oppdatert på alle lagene for kommende sesong enda

Lag

Født

Trener

Tlf

e-post

Herrelag

2.div

Rune Skaufel
Kai Erik Bull

41338222
95750508

runeskaufel@trollnet.no
kaierikbull@gmail.com
Gutter 18 2000-01 Tom Kenneth Johansen 90592001 tkejohan@gmail.com 
Damelag

Ken Ingebrigtsen

90554885 ken@altaif.no


Karina Siversen 45270566 karina.sivertsen@hotmail.com
 
G16 2002 Lars Erik Lingjærde

41484840

larserikli@live.com

  2003 Erlend Strøm Johnsen 90756349  
 
J16 2002

Tone Lillemoen

99646278 tone.lillemoen@kraftlaget.no 

 

 

 


 
G14 2005 Ottar Pettersen 91702971 aronnes74@gmail.com
    Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
    Odd Børre Jensen 48264602 til.odd@gmail.com
 
J14 1 2004 Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
    Ingvild Eriksen 97485882  ingvilde@hotmail.com
    Mads Stian Hansen 41288309 mads.stian.hansen@gmail.com

J14- 2/3/4

2005    Trine Gleine                      95068791     tgleine@hotmail.com                             
    Siri Marsdal 90655677 sirmar@live.no
    Kariann Evjen Sivertsen 90799553
kariann.sivertsen@outlook.com
    Monica Hammari 91545144 monicahammari@icloud.com

 

       
G12 2006 Erlend Vikdal 95964941 evikdal@gmail.com
 
J12 2006 Sissel Søreng 97077696 sissel.soreng@gmail.com
    Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
    Jon Even Johansen    
 

J12

2007

Nora Marchich                  

46448682

norakbmarchich@gmail.com

G12

2007 Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
    Gro Olaussen 45023969
    Cecilie Vonheim Norbye 92233413 ceciliej85@hotmail.com
J10 2008  Siril Hammari Pettersen  95247271 sirliham@hotmail.com
G10 2008 Monica Hammari 91542144 monicahammari@icloud.com


2. divisjon menn - 01, Håndballsesongen 2019/2020

Nr Lag K V U T P
1 Oslo-Studentenes IK 9 9 0 0 18
2 Vålerenga 11 9 0 2 18
3 Nordstrand 9 7 0 2 14
4 Ros 11 5 4 2 14
5 Kolbotn 11 6 1 4 13
6 Haslum IL 10 6 1 3 13
7 Bækkelaget Håndball Elite 2 10 5 0 5 10
8 Ski 11 4 0 7 8
9 Kjelsås 10 3 1 6 7
10 Alta IF 10 3 1 6 7
11 Bravo 11 2 0 9 4
12 Bodø HK 2 13 0 0 13 0


 
Hovedsponsor Barn & Unge:
 
Partner:

 

Patriot:
 
 
Design: co:media
Utviklet av: K2 Solutions AS
©2017 - 2019 Alta If, Publiseringsløsning: K2 Solutions AS