Aldersbestemt

Trenere Aldersbestemt

  • Mini 6-9 år (1.-4.kl.)
  • Aldersbestemt 10 år – 18 år.
  • Senior: Damelag og Herrelag

Trenere sesongen 2018/19, mini er ikke oppdatert på alle lagene for kommende sesong enda

Lag Født Trener Tlf e-post
Herrelag 2.div Rune Skaufel
Kai Erik Bull
41338222
95750508
runeskaufel@trollnet.no
kaierikbull@gmail.com
Gutter 18 2000-01 Tom Kenneth Johansen 90592001 tkejohan@gmail.com
Damelag Ken Ingebrigtsen 90554885 ken@altaif.no
Karina Siversen 45270566 karina.sivertsen@hotmail.com
G16 2002 Lars Erik Lingjærde 41484840 larserikli@live.com
2003 Erlend Strøm Johnsen 90756349
J16 2002 Tone Lillemoen 99646278 tone.lillemoen@kraftlaget.no
     
G14 2005 Ottar Pettersen 91702971 aronnes74@gmail.com
Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
Odd Børre Jensen 48264602 til.odd@gmail.com
J14 1 2004 Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
Ingvild Eriksen 97485882  ingvilde@hotmail.com
Mads Stian Hansen 41288309 mads.stian.hansen@gmail.com
J14- 2/3/4 2005 Trine Gleine 95068791  tgleine@hotmail.com
Siri Marsdal 90655677 sirmar@live.no
Kariann Evjen Sivertsen 90799553 kariann.sivertsen@outlook.com
Monica Hammari 91545144 monicahammari@icloud.com
 
G12 2006 Erlend Vikdal 95964941 evikdal@gmail.com
J12 2006 Sissel Søreng 97077696 sissel.soreng@gmail.com
Astrid Lien 91803365 astrid_lien@hotmail.com
Jon Even Johansen
J12 2007 Nora Marchich 46448682 norakbmarchich@gmail.com
G12 2007 Jan Eilif Wisløff 91625892 jan-ewis@online.no
Gro Olaussen 45023969
Cecilie Vonheim Norbye 92233413 ceciliej85@hotmail.com
J10 2008 Siril Hammari Pettersen 95247271 sirliham@hotmail.com
G10 2008 Monica Hammari 91542144 monicahammari@icloud.com

 

Treningstider

Altahallen sesongen 2018-2019

Kun gule celler er Alta IF timer.

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Søndag
 15:00  15:30 J08  J05  G04/05 G08 G04/05
 15:30  16:00
16:00 16:30 J04 / J07 G06/07 J06 J04 
 16:30  17:00  Herrer
 17:00  17:30 G04 /G05 J06 / J07 G02/03  G16
 17:30  18:00
 18:00  18:30 J02/03  Tv.d   Herrer J18
 18:30  19:00
 19:00  19:30  G02/03  Herre J02/03
 19:30  20:00  Damer
 20:00  20:30  Herrer G18
 20:30  21:00  G16 1/2
 21:00  21:30 Damer Tv.d
 21:30  22:00  J16
 22:00  22:30
 22:30  23:00  

OBS! Minitimer ikke fordelt ennå.

Gnisten

Tid Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
16:00 J. 3 klasse G 4 klasse
17:00 G. 3 klasse J 4. klasse G06
18:00 G08 J08
19:00 Målvakt
20:00
21:00
22:00

Kaiskuru 

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag
16:30 J2009  G10 (2007) Målvakt
17:30 J/G2010/11 Felles 09 J10(2007)
18:30
19:30
20:30

 

Elvebakken

Tid Mandag Torsdag
17:00 G2010/11
18:00 J2010/11

 

Aronnes

Tid Mandag Onsdag
16:30  J2010/11
17:30 Målvakt  G2010/11

 

Komsa

TId Torsdag
18:00 G2011/10

 

Aktivitetsplan Mini Håndball

Aktivitet Dato Arrangøransvarlig og kioskdugnad Stiller med dommere Sekretariat
Treningsstart mini uke 39
Høstslipp 28.-29. okt 2017 Alle Alle Alle
Oles cup, BUL nov 2017
Harila cup 9.-10.des.2017 Alle Senior Alle
Altaturneringa 2.-4. feb 2018 Alle må stille på dugnad
Treningsslutt Uke 11 Avslutter tidligere hvis skicup starter tidligere