altaif.no   /   Hjem   /   Senior   /   Barn og ungdom   /   Partnere   /   Altaturneringen
Kontakt / Administrasjonen / Styret

Administrasjonen i Alta IF Fotball:


Kontorleder/Sportslig koordinator:

Rune Berger

Mob: 95 93 90 11

berger@altaif.no

  

Arrangementsansvarlig:

Petter Oseberg

Mob: 93 01 43 11

petter@altaif.no 

 

Daglig leder hovedstyret:

Anne-Grethe Lillemoen

Mob: 91 61 90 13

agl@altaif.no

 

Markedsmedarbeider:

Andreas Markussen

Mob: 48 25 41 83

andreas@altaif.no

 

 

Markedsmedarbeider:

Kristin Jensen

Mob: 90 96 76 80

kristin@altaif.no

 

 

Hovedtrener A-lag herrer:

Rune Repvik

Mob: 90 15 66 85

rune.repvik@altaif.no

 

 

Hovedtrener Alta 2:

Mate Duilo

Mob: 91 90 23 62

mate.duilo@gmail.com

 

 

Hovedtrener G16:

Runar Hustad Olsen

Mob: 41 77 49 01

 

 

Hovedtrener J16: 

Vegard Båtnes Braaten

Mob: 41 61 41 12

 

 


Lag S P
1 HamKam 10 23
2 Alta 10 22
3 Grorud 10 19
4 Raufoss 11 18
5 Skeid Fotball 11 17
6 Bærum 11 17
7 Kjelsås 11 15
8 KFUM 11 14
9 Asker 10 12
10 Vålerenga 2 10 12
11 Nybergsund IL Trysil 11 11
12 Follo 11 10
13 Brumunddal 11 8
14 Finnsnes 10 7
Instagram
@altaif_fotball
SISTE NYHETSSAKER
Arkiv