Hjem   /   Senior   /   Barn og ungdom   /   Partnere   /   Altaturneringen   /   Nettbutikk
Kontakt / Administrasjonen / Styret / Dokumenter

Administrasjonen i Alta IF Fotball:


Kontorleder/Sportslig koordinator:

Rune Berger

Mob: 95 93 90 11

berger@altaif.no

  

Arrangementsansvarlig:

Petter Oseberg

Mob: 93 01 43 11

petter@altaif.no 

 

Daglig leder hovedstyret:

Anne-Grethe Lillemoen

Mob: 91 61 90 13

agl@altaif.no

 

Markedsmedarbeider:

Andreas Markussen

Mob: 48 25 41 83

andreas@altaif.no

  

Markedsmedarbeider:

Kristin Jensen

Mob: 90 96 76 80

kristin@altaif.no

 

Hovedtrener A-lag herrer:

Bård Flovik

Flovik@altaif.no

  

Hovedtrener Alta 2:

Mate Duilo

Mob: 91 90 23 62

mate.duilo@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 


Lag S P
1 Raufoss 26 53
2 Fredrikstad 26 52
3 Grorud 26 48
4 Asker 26 45
5 Alta 26 45
6 Elverum 26 44
7 Mjølner 26 44
8 Bærum 26 40
9 Moss 26 30
10 Fram 26 29
11 Odd 2 26 22
12 Nybergsund IL Trysil 26 21
13 Hønefoss BK 26 20
14 Stabæk 2 26 16
Instagram
@altaif_fotball
SISTE NYHETSSAKER
Arkiv