altaif.no   /   Hjem   /   Senior   /   Barn og ungdom   /   Partnere   /   Altaturneringen
Kontakt / Administrasjonen / Styret

Administrasjonen i Alta IF Fotball:


Kontorleder/Sportslig koordinator:

Rune Berger

Mob: 95 93 90 11

berger@altaif.no

  

Arrangementsansvarlig:

Petter Oseberg

Mob: 93 01 43 11

petter@altaif.no 

 

Daglig leder hovedstyret:

Anne-Grethe Lillemoen

Mob: 91 61 90 13

agl@altaif.no

 

Markedsmedarbeider:

Andreas Markussen

Mob: 48 25 41 83

andreas@altaif.no

 

 

Markedsmedarbeider:

Kristin Jensen

Mob: 90 96 76 80

kristin@altaif.no

 

 

Hovedtrener A-lag herrer:

Rune Repvik

Mob: 90 15 66 85

rune.repvik@altaif.no

 

 

Hovedtrener Alta 2:

Mate Duilo

Mob: 91 90 23 62

mate.duilo@gmail.com

 

 

Hovedtrener G16:

Runar Hustad Olsen

Mob: 41 77 49 01

 

 

Hovedtrener J16: 

Vegard Båtnes Braaten

Mob: 41 61 41 12

 

 


Lag S P
1 HamKam 26 65
2 Raufoss 26 47
3 Asker 26 47
4 Alta 26 46
5 Skeid Fotball 26 44
6 Grorud 26 37
7 KFUM 26 34
8 Kjelsås 26 34
9 Bærum 26 33
10 Nybergsund IL Trysil 26 31
11 Vålerenga 2 26 27
12 Finnsnes 26 22
13 Brumunddal 26 22
14 Follo 26 22
Instagram
@altaif_fotball
SISTE NYHETSSAKER
Arkiv