Hjem   /   Senior   /   Barn og ungdom   /   Partnere   /   Altaturneringen   /   Nettbutikk
Kontakt / Administrasjonen / Styret / Dokumenter

Administrasjonen i Alta IF Fotball:


Kontorleder/Sportslig koordinator:

Rune Berger

Mob: 95 93 90 11

berger@altaif.no

  

Arrangementsansvarlig:

Petter Oseberg

Mob: 93 01 43 11

petter@altaif.no 

 

Daglig leder hovedstyret:

Anne-Grethe Lillemoen

Mob: 91 61 90 13

agl@altaif.no

 

Markedsmedarbeider:

Andreas Markussen

Mob: 48 25 41 83

andreas@altaif.no

 

 

Markedsmedarbeider:

Kristin Jensen

Mob: 90 96 76 80

kristin@altaif.no

 

 

Hovedtrener A-lag herrer:

Rune Repvik

Mob: 90 15 66 85

rune.repvik@altaif.no

 

 

Hovedtrener Alta 2:

Mate Duilo

Mob: 91 90 23 62

mate.duilo@gmail.com

 

 

Hovedtrener G16:

Runar Hustad Olsen

Mob: 41 77 49 01

 

 

Hovedtrener J16: 

Vegard Båtnes Braaten

Mob: 41 61 41 12

 

 


Lag S P
1 Fredrikstad 20 42
2 Raufoss 20 41
3 Alta 20 38
4 Elverum 20 37
5 Grorud 20 37
6 Asker 20 35
7 Mjølner 20 33
8 Bærum 20 28
9 Moss 20 25
10 Odd 2 20 18
11 Nybergsund IL Trysil 20 18
12 Fram 20 16
13 Stabæk 2 20 14
14 Hønefoss BK 20 11
Instagram
@altaif_fotball
SISTE NYHETSSAKER
Arkiv