Administrasjon

Ansatte i Alta IF Fotball

Administrasjon

  • Kontorleder Fotball og arrangementsansvarlig:
    André Drogset Dønjar
    Mobil: 90 83 89 44
    E-post: Andre@altaif.no

  • Markedsansvarlig:
    Sigve Isaksen
    Mobil: 952 86 722
    E-post: sigve@altaif.no

  • Kommunikasjonsansvarlig:
    Torgeir Ekeland
    Mobil: 99 38 57 51
    E-post: Torgeir@altaif.no

  • Styreleder Alta IF Fotball:
    Annie Abrahamsen Wik
    Mobil: 959 69 547
    E-post: anniewik@hotmail.com

  • Daglig leder Alta IF (Hovedstyret):
    Anne-Grethe Lillemoen
    Mobil: 91 61 90 13
    E-post: agl@altaif.no

Sportslig

  • Sportslig koordinator
  • Aleksander Johansen
  • Mobil: 970 31 882
  • E-post: aleksander@altaif.no

  • Hovedtrener A-lag herrer:
    Vidar Johnsen
    Mobil: 91 61 86 26
    E-post: Vidar@altaif.no

  • Hovedtrener Alta 2 herrer/junior:
    Mate Duilo
    Mobil: 91 90 23 62
    E-post: mate.duilo@gmail.com

  • Fysisk trener:
    Bård Vegard Balto
    Mobil:
    E-post:

  • Spillerutvikler BU:
    Tor Eirik Nome
    Mobil:
    E-post: