Hjem   /   Senior   /   Barn og ungdom   /   Partnere   /   Altaturneringen   /   Nettbutikk
fotball

Kampoppsettet for Adeccoligaen klart!

Dato: 11.12.07 12:49

Da er terminlista for 2008 klar. Alta IF åpner borte mot Kongsvinger og avslutter borte mot Løv-Ham. Se hele oppsettet under.

Runde 1 6. apr.
Kongsvinger - Alta
Løv-Ham - Hønefoss
Start - Nybergsund
FK Haugesund - Notodden
Sandnes Ulf - Moss
Hødd - SFK Sparta
Odd Grenland - Sandefjord
Bryne - Sogndal


Runde 2 13. apr.
SFK Sparta - Kongsvinger
Moss - Hødd
Nybergsund - Bryne
Alta - Odd Grenland
Sandefjord - Sandnes Ulf
Sogndal - FK Haugesund
Notodden - Løv-Ham
Hønefoss - Start


Runde 3 20. apr.
Moss - Sandefjord
Kongsvinger - Hødd
Løv-Ham - SFK Sparta
Start - Alta
FK Haugesund - Nybergsund
Sandnes Ulf - Sogndal
Odd Grenland - Hønefoss
Bryne - Notodden


Runde 4 27. apr.
SFK Sparta - Start
Kongsvinger - Odd Grenland
Nybergsund - Sandefjord
Alta - FK Haugesund
Hødd - Løv-Ham
Sogndal - Moss
Notodden - Sandnes Ulf
Hønefoss - Bryne


Runde 5 30. apr.
Moss - Notodden
Løv-Ham - Kongsvinger
Start - Hødd
FK Haugesund - Hønefoss
Sandnes Ulf - Nybergsund
Sandefjord - Sogndal
Odd Grenland - SFK Sparta
Bryne - Alta


Runde 6 4. mai.
SFK Sparta - FK Haugesund
Kongsvinger - Bryne
Løv-Ham - Start
Nybergsund - Sogndal
Alta - Sandnes Ulf
Hødd - Odd Grenland
Notodden - Sandefjord
Hønefoss - Moss


Runde 7 16. mai.
Moss - Nybergsund
Start - Kongsvinger
FK Haugesund - Hødd
Sandnes Ulf - Hønefoss
Sandefjord - Alta
Sogndal - Notodden
Odd Grenland - Løv-Ham
Bryne - SFK Sparta


Runde 8 25. mai.
SFK Sparta - Moss
Kongsvinger - FK Haugesund
Løv-Ham - Sandnes Ulf
Start - Odd Grenland
Nybergsund - Notodden
Alta - Sogndal
Hødd - Bryne
Hønefoss - Sandefjord


Runde 9 1. jun.
Moss - Kongsvinger
Nybergsund - Hønefoss
FK Haugesund - Odd Grenland
Sandnes Ulf - Start
Sandefjord - Hødd
Sogndal - SFK Sparta
Notodden - Alta
Bryne - Løv-Ham


Runde 10 8. jun.
SFK Sparta - Sandefjord
Kongsvinger - Sogndal
Løv-Ham - Moss
Start - FK Haugesund
Alta - Nybergsund
Hødd - Sandnes Ulf
Odd Grenland - Bryne
Hønefoss - Notodden


Runde 11 29. jun.
Moss - Alta
Nybergsund - Odd Grenland
FK Haugesund - Løv-Ham
Sandnes Ulf - SFK Sparta
Sandefjord - Kongsvinger
Sogndal - Hønefoss
Notodden - Hødd
Bryne - Start


Runde 12 6. jul.
SFK Sparta - Notodden
Kongsvinger - Sandnes Ulf
Løv-Ham - Sandefjord
Start - Moss
FK Haugesund - Bryne
Alta - Hønefoss
Hødd - Nybergsund
Odd Grenland - Sogndal


Runde 13 13. jul.
Moss - Odd Grenland
Nybergsund - SFK Sparta
Alta - Løv-Ham
Sandnes Ulf - Bryne
Sandefjord - FK Haugesund
Sogndal - Hødd
Notodden - Start
Hønefoss - Kongsvinger


Runde 14 20. jul.
SFK Sparta - Hønefoss
Kongsvinger - Nybergsund
Løv-Ham - Sogndal
Start - Sandefjord
FK Haugesund - Sandnes Ulf
Hødd - Alta
Odd Grenland - Notodden
Bryne - Moss


Runde 15 27. jul.
Moss - FK Haugesund
Nybergsund - Løv-Ham
Alta - SFK Sparta
Sandnes Ulf - Odd Grenland
Sandefjord - Bryne
Sogndal - Start
Notodden - Kongsvinger
Hønefoss - Hødd


Runde 16 3. aug.
SFK Sparta - Hødd
Moss - Sandnes Ulf
Kongsvinger - Start
Alta - Sandefjord
Sogndal - Bryne
Notodden - FK Haugesund
Odd Grenland - Nybergsund
Hønefoss - Løv-Ham


Runde 17 6. aug.
Løv-Ham - Notodden
Start - Hønefoss
Nybergsund - Alta
FK Haugesund - Sogndal
Sandnes Ulf - Kongsvinger
Hødd - Moss
Sandefjord - SFK Sparta
Bryne - Odd Grenland


Runde 18 10. aug.
SFK Sparta - Løv-Ham
Kongsvinger - Moss
Alta - Start
Hødd - Sandefjord
Sogndal - Sandnes Ulf
Notodden - Bryne
Odd Grenland - FK Haugesund
Hønefoss - Nybergsund


Runde 19 17. aug.
Moss - Sogndal
Løv-Ham - Hødd
Start - SFK Sparta
Nybergsund - Kongsvinger
FK Haugesund - Alta
Sandnes Ulf - Notodden
Sandefjord - Odd Grenland
Bryne - Hønefoss


Runde 20 24. aug.
SFK Sparta - Nybergsund
Alta - Bryne
Hødd - Start
Sandefjord - Løv-Ham
Sogndal - Kongsvinger
Notodden - Moss
Odd Grenland - Sandnes Ulf
Hønefoss - FK Haugesund


Runde 21 31. aug.
Moss - Hønefoss
Kongsvinger - Notodden
Start - Løv-Ham
Nybergsund - Hødd
FK Haugesund - SFK Sparta
Sandnes Ulf - Alta
Sogndal - Odd Grenland
Bryne - Sandefjord


Runde 22 7. sep.
SFK Sparta - Bryne
Løv-Ham - Nybergsund
Alta - Moss
Hødd - FK Haugesund
Sandefjord - Start
Notodden - Sogndal
Odd Grenland - Kongsvinger
Hønefoss - Sandnes Ulf


Runde 23 14. sep.
Moss - SFK Sparta
Kongsvinger - Hønefoss
Nybergsund - Start
FK Haugesund - Sandefjord
Sandnes Ulf - Løv-Ham
Sogndal - Alta
Notodden - Odd Grenland
Bryne - Hødd


Runde 24 21. sep.
SFK Sparta - Sandnes Ulf
Løv-Ham - FK Haugesund
Start - Bryne
Alta - Notodden
Hødd - Kongsvinger
Sandefjord - Nybergsund
Odd Grenland - Moss
Hønefoss - Sogndal


Runde 25 28. sep.
Moss - Løv-Ham
Kongsvinger - SFK Sparta
FK Haugesund - Start
Sandnes Ulf - Hødd
Sogndal - Sandefjord
Notodden - Hønefoss
Odd Grenland - Alta
Bryne - Nybergsund


Runde 26 5. okt.
SFK Sparta - Sogndal
Løv-Ham - Bryne
Start - Sandnes Ulf
Nybergsund - FK Haugesund
Alta - Kongsvinger
Hødd - Notodden
Sandefjord - Moss
Hønefoss - Odd Grenland


Runde 27 12. okt.
Moss - Start
Kongsvinger - Løv-Ham
Sandnes Ulf - Sandefjord
Sogndal - Nybergsund
Notodden - SFK Sparta
Odd Grenland - Hødd
Hønefoss - Alta
Bryne - FK Haugesund


Runde 28 19. okt.
SFK Sparta - Alta
Løv-Ham - Odd Grenland
Start - Sogndal
Nybergsund - Moss
FK Haugesund - Kongsvinger
Hødd - Hønefoss
Sandefjord - Notodden
Bryne - Sandnes Ulf


Runde 29 26. okt.
Moss - Bryne
Kongsvinger - Sandefjord
Alta - Hødd
Sandnes Ulf - FK Haugesund
Sogndal - Løv-Ham
Notodden - Nybergsund
Odd Grenland - Start
Hønefoss - SFK Sparta


Runde 30 2. nov.
SFK Sparta - Odd Grenland
Løv-Ham - Alta
Start - Notodden
Nybergsund - Sandnes Ulf
FK Haugesund - Moss
Hødd - Sogndal
Sandefjord - Hønefoss
Bryne - Kongsvinger

Del på Facebook   Del på Twitter
Instagram
@altaif_fotball
SISTE NYHETSSAKER
Arkiv